BMW Motorrad| Özgörkey Otomotiv

BMW Motorrad Bakım Paketi

BMW Motorrad RIDE Card

Borusan Otomotiv Yetkili Servislerimizde, üstün ve titiz Satış Sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi RIDE Card ile pekiştiriyoruz. RIDE Card başvurusu yaparak servis devamlılık programımıza motosikletinizi üye yapabilirsiniz. RIDE Card, 1 yaşını doldurmuş* BMW motosikletlerine servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; motosiklet yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor. RIDE Card ile ilgili tüm detaylara menülerden ulaşabilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.
Motosikletinizi kullanılmış olarak aldıysanız RIDE Card başvurusu yapabilmeniz için Yetkili Servislerimize başvuru da bulunmanız gerekmektedir.

*RIDE Card avantajlarından yararlanabilmeniz için motosikletinizin tescil tarihinden RIDE Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 1 yılı geçmesi gereklidir.

Avantajlar

Peşin ödeme
RIDE Card, Özgörkey Otomotiv’den alacağınız hizmetlerde, faturanız üzerinde belirli oranlarda anında indirim sağlar. Bir sonraki ziyaretinizi beklemeden, kazanılan indirim tutarı ödeme anında faturadan düşülür ve siz motosikletinizin model yılına göre değişen oranlarda daha az ödeme yaparsınız.

İndirim Oranları
Kazanılan indirim oranları hem motosikletinizin model yılına hem de servisimizi ziyaret etme devamlılığına göre değişiklik göstermektedir. İndirim oranları işçilik ve parça için %15’e kadar çıkabilmektedir

Satarken de avantajlı.
BMW'nizin satış işlemini, RIDE Card'ınızı yeni sahibine devrederek ( motosikletinizin yeni sahibinin de bilgilerini güncellemesi kaydıyla) yapabilirsiniz ve motosikletinizin yeni sahibi de RIDE Card'ın tüm avantajlarından faydalanabilir. Yani RIDE Card'ınız BMW motosikletinizi satarken bile size başka yollarla edinilmesi mümkün olmayan bir artı değer kazandıracaktır.

Motosiklet Yaşı İndirim Oranları.
RIDE Card'ınız ile size sunulan indirim oranları aşağıda listelenmiştir.

Nakit indirim oranları:
  • 1 yaşını dolduran: %5 parça, %10 işçilik
  • 2 yaşının dolduran: %10 parça, %10 işçilik
  • 3 yaşını dolduran: %10 parça, %15 işçilik
  • 4 yaşını dolduran (ve üzeri): %15 parça, %15 işçilik

Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde motosikletinizin en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Nasıl Alınır?

Başvuru
Koşulları sağladığınız taktirde Yetkili Servislerimizde üyelik başvurusu yapabilirsiniz. Tüm Satış Sonrası Personeli hizmetinize hazırdır...

Kullanılmış Motosiklet Satın Alırken motosikletin eski sahibinden devri.
RIDE Card'ı olan kullanılmış bir BMW motosiklet satın aldığınızda, RIDE Card'ın tüm avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. Bunun için 0850 252 40 40 nolu telefondan İletişim Merkezimizi arayıp, RIDE Card kayıtlarını yeniletmeniz yeterli olacaktır.

Önemli Noktalar

Etkin Kullanım İçin Önemli Bilgiler.

RIDE Card'ınız düzenlendiği tarihten itibaren 1 yıl süre için geçerli olacaktır. 1 yıl içerisinde en az bir servis işleminizin faturalandırılması halinde, RIDE Card avantajlarından 1 yıl daha yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yıl içinde kullanım olmadığı takdirde RIDE Card'ınız yenilenmeyecektir.

Motosikletinizin Yaşı: RIDE Card üyeliğini başlatmak için motosikletinizin tescil tarihinden RIDE Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin en az 1 yıl olması gereklidir yani motosikletinizin yaşının 1 yılı aşmış olması gerekir. 4 yaşını dolduran motosikletler için RIDE Card üyeliği yapılamamaktadır. Motosikletinizin Yaşı = ( RIDE Card başvuru tarihi – Motosikletinizin ilk tescil tarihi ) / 365.

Kullanılmış Motosikletler: Motosikletinizi kullanılmış olarak aldıysanız RIDE Card için yaş sınırı söz konusu değildir ancak satın aldıktan sonra 15 ay içerisinde ruhsat fotokopinizle Yetkili Servislerimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Kullanım Süresi: RIDE Card bir kez alındıktan sonra devamlılık kriteri sağlandığı sürece her yıl yenilenir. Devamlılık kriteri, motosikletinizin yılda en az bir servis işleminin faturalandırılması ile sağlanır. 1 yıllık zaman diliminde kullanım olmadığı takdirde RIDE Card’ınız yenilenmeyecektir.

Kapsam Dışı Hizmetler: Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve Yetkili Servislerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.