BMW JOY Card

JOY Card Nedir?

Üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi JOY card ile pekiştiriyoruz. JOY Card başvurusu yaparak servis devamlılık programımıza otomobilinizi üye yapabilirsiniz. JOY Card, 2 yaşını doldurmuş* BMW otomobillerine servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; otomobil yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık primi sağlıyor.

Avantajlar JOY Card, Borusan Otomotiv Yetkili Servislerinden alacağınız hizmetlerde, faturanız üzerinde belirli oranlarda anında peşin prim sağlar. Bir sonraki ziyaretinizi beklemeden, kazanılan prim tutarı ödeme anında faturadan düşülür ve siz otomobilinizin model yılına göre değişen oranlarda daha az ödeme yaparsınız.

*JOY Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir. Otomobilin Yaşı = (JOY Card başvuru tarihi - Otomobilinizin tescil tarihi ) / 360. 4 yaşını dolduran otomobilller için JOY Card üyeliği yapılamamaktadır. Otomobilinizi kullanılmış olarak aldıysanız JOY Card için yaş sınırı söz konusu değildir.

Prim Oran Tablosu

Otomobil Yaşı Prim Oranları
  • 2 yaşını dolduran % 10 İşçilik
  • 3 yaşını dolduran % 5 Parça %15 İşçilik
  • 4 yaşını dolduran % 10 Parça %15 İşçilik
  • 5 yaşını dolduran % 15 Parça % 15 İşçilik
  • 6 yaşını dolduran( ve üzeri) % 20 Parça % 15 İşçilik

Parça prim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde otomobilinizin en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst prim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Nasıl alınır?

Servisimizden temin edebileceğiniz formları doldurarak başvuru yapmanız yeterlidir. Formlarınızın doldurulması ve başvuru için tüm Satış Sonrası personelimiz hizmetinize hazırdır.

Önemli Bilgiler

JOY Card'ınız düzenlendiği tarihten itibaren 19 aylık süre için geçerli olacaktır. Başvuru tarihinizden itibaren 19 aylık süre içerisinde en az bir servis işleminizin faturalandırılması halinde, JOY Card avantajlarından 19 ay daha yararlanmaya devam edebilirsiniz. 19 aylık süre içinde kullanım olmadığı takdirde JOY Card'ınız yenilenmeyecektir.

Otomobilinizin Yaşı

JOY Card üyeliğini başlatmak için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin en az 2 yıl olması gereklidir yani otomobilinizin yaşının 2 yılı aşmış olması gerekir. Otomobilinizin Yaşı = ( JOY Card başvuru tarihi - Otomobilinizin tescil tarihi ) / 360.

4 yaşını dolduran otomobilller için JOY Card üyeliği yapılamamaktadır. Ayrıca otomobilinizi kullanılmış olarak aldıysanız JOY Card için yaş sınırı söz konusu değildir.

Kullanım Süresi

JOY Card bir kez alındıktan sonra devamlılık kriteri sağlandığı sürece her 19 ayda bir yenilenir. Devamlılık kriteri, otomobilinizin 19 aylık süre içerisinde en az bir servis işleminin faturalandırılması ile sağlanır. 19 aylık süre içerisinde kullanım olmadığı takdirde JOY Card’ınız yenilenmeyecektir.

Kapsam Dışı Hizmetler

Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve yetkili servislerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.

Önemli Uyarı

Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve bayilerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.